STIG BORGLIND. "Sommarnatt", etsning, signerad.

4185317. STIG BORGLIND. "Sommarnatt", etsning, signerad.

Rammått: 44 x 39.5 cm.
Bildmått: 20 x 20 cm.

Smärre märken på ram.

Stig Borglind (1892–1965)

Tema

Formstads Grafik

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått: 44 x 39.5 cm.
Bildmått: 20 x 20 cm.

Smärre märken på ram.

Stig Borglind (1892–1965)

Tema

Formstads Grafik

Antal besök: 281