NEIL SIMONE (B.1947). ÖPPNINGSKVÄLL.

4185279. NEIL SIMONE (B.1947). ÖPPNINGSKVÄLL.

Signerad, även signerad och titeln a tergo, olja på pannå
Sikt 44,5 x 60cm.

Bra skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sikt 44,5 x 60cm.

Bra skick.

Antal besök: 176