HARALD LINDBERG. Olja på duk, porträtt, signerad samt daterad 1953.

418524. HARALD LINDBERG. Olja på duk, porträtt, signerad samt daterad 1953.

81 x 65 cm.

Smärre slitage samt färgbortfall uppe vid mitten.

Harald Lindberg (1901–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

81 x 65 cm.

Harald Lindberg (1901–1976)

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 030