CARL EINAR "FIGGE" FREDRIKSSON. Olja på duk, "Ådalsliden", signerad samt daterad -42.

418518. CARL EINAR "FIGGE" FREDRIKSSON. Olja på duk, "Ådalsliden", signerad samt daterad -42.

34 x 26 cm.

Smärre slitage samt mindre smuts på överdel.

Gör en kostnadsfri värdering!

34 x 26 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 730