STENÄGG, 12 st, olika stensorter.

4185084. STENÄGG, 12 st, olika stensorter.

Flätad korg medföljer.
Äggens längd ca 4,5-6,5 cm.

Bruksslitage. Korg med mindre skador.

Tema

Det dukade bordet

Gör en kostnadsfri värdering!

Flätad korg medföljer.
Äggens längd ca 4,5-6,5 cm.

Tema

Det dukade bordet

Antal besök: 442