HENRI MATISSE. EFTER. "Decoupage" litografi, monogramsignerad i trycket, numrerad 282/300.

4184994. HENRI MATISSE. EFTER. "Decoupage" litografi, monogramsignerad i trycket, numrerad 282/300.

Bildmått 26x19 cm
Rammått 44x36 cm.

Ej examinerad ur ram. Gulnad.

Henri Matisse (1869–1954)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 26x19 cm
Rammått 44x36 cm.

Ej examinerad ur ram. Gulnad.

Henri Matisse (1869–1954)

Antal besök: 511