ARMBAND, tenn, Jørgen Jensen Vejle, Danmark, 1900-talets mitt.

418485. ARMBAND, tenn, Jørgen Jensen Vejle, Danmark, 1900-talets mitt.

Stämplad, graverad dekor i grafisk stil. Diameter 5,7 cm, bredd ca 3,1 cm.

Bruksslitage, något oregelbunden i formen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 454