SPEGEL, med träram, 1900-tal.

SPEGEL, med träram, 1900-tal.
418476. SPEGEL, med träram, 1900-tal.

Slipat spegelglas.
Totalmått 114,5 x 57,5 cm.

Bruksslitage, smärre anlupen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slipat spegelglas.
Totalmått 114,5 x 57,5 cm.

Bruksslitage, smärre anlupen.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 360