PLÅTBURKAR, 35 st, 1900-tal.

PLÅTBURKAR, 35 st, 1900-tal.
4184501. PLÅTBURKAR, 35 st, 1900-tal.

En samling plåtemballage av olika märken.
Mått från 5x4 cm upp till 13x17x24 cm.

Varierat bruksslitage.

Tema

Supersamlaren Per-Johan Weidolf: Del 5

Gör en kostnadsfri värdering!

Varierat bruksslitage.

Tema

Antal besök: 299