TELEGRAM, parti, 1900-tal.

TELEGRAM, parti, 1900-tal.
4184035. TELEGRAM, parti, 1900-tal.

22 st pärmar fulla med telegram och lyxtelegram.
Diverse lösa telegram.

Varierat bruksslitage, ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diverse lösa telegram.

Antal besök: 331