TRÄDGÅRDSBORD, gjuten metall, 1900-tal.

418395. TRÄDGÅRDSBORD, gjuten metall, 1900-tal.

Höjd 69, diameter ca 79 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 69, diameter ca 79 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 067