Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
ANNELISE JANSSON. "Före Visionen, olja på duk, samtida, signerad.
418388. ANNELISE JANSSON. "Före Visionen, olja på duk, samtida, signerad.
100 x 73 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
100 x 73 cm.
Smärre slitage.
Nyköpings Auktionsverk
1 063