ANNELISE JANSSON. "Före Visionen, olja på duk, samtida, signerad.

418388. ANNELISE JANSSON. "Före Visionen, olja på duk, samtida, signerad.

100 x 73 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

100 x 73 cm.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 150