ARKIVBOX, trä, 1900-talets mitt.

4183503. ARKIVBOX, trä, 1900-talets mitt.

Box med 7 st fack.
Mått 20x28x29,5 cm.

Bruksslitage.

Tema

Supersamlaren Per-Johan Weidolf: Del 5

Gör en kostnadsfri värdering!

Box med 7 st fack.
Mått 20x28x29,5 cm.

Bruksslitage.

Tema

Antal besök: 503