BONBONJÄR, silver, Sandbergs Eftr G C Gustafsson C A, Helsingborg, 1919.

4183375. BONBONJÄR, silver, Sandbergs Eftr G C Gustafsson C A, Helsingborg, 1919.

Knopp i form av en pingvin.
Höjd 17 cm.

Bruksskick, smärre bucklor.

Tema

Lilla Kvalitén

Gör en kostnadsfri värdering!

Knopp i form av en pingvin.
Höjd 17 cm.

Bruksskick, smärre bucklor.

Tema

Lilla Kvalitén

Antal besök: 1 079