CARL-ERIK ANDERSSON. Olja på duk.

4183193. CARL-ERIK ANDERSSON. Olja på duk.

Motiv från Västra stranden. Signerad 46x55 cm
Totalmått 49x 58 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalmått 49x 58 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 201