SOFFBORD, teak, 1960-tal.

SOFFBORD, teak, 1960-tal.
418272. SOFFBORD, teak, 1960-tal.

Längd 131, bredd 91, höjd 58 cm.

Bruksslitage, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smärre repor.

Antal besök: 759