SVEPASK, allmoge, 1800-tal.

SVEPASK, allmoge, 1800-tal.
4182635. SVEPASK, allmoge, 1800-tal.

Diameter ca 15,5 cm
Höjd ca 7,5 cm.

ålderslitage, brukslitage, nötningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 15,5 cm
Höjd ca 7,5 cm.

Antal besök: 236