KERAMIKFÖREMÅL, 2 delar, bland annat Karlskrona Upsala Ekeby.

418259. KERAMIKFÖREMÅL, 2 delar, bland annat Karlskrona Upsala Ekeby.

Väggrelief, möjligen Lisa Larson, diameter 12,5 cm
Burk, höjd 10 cm inklusive propp.

Åldersslitage.
Smärre kantnagg på väggrelief.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 642