LÖPBAND, Attract HMT-1030.

LÖPBAND, Attract HMT-1030.
4182529. LÖPBAND, Attract HMT-1030.

Hopfällbar. Längd ca 136, bredd 60, höjd 138 cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 287