SILVER, mestadels skedar, 1900-tal.

418224. SILVER, mestadels skedar, 1900-tal.

Längsta längd ca 13 cm.
Total vikt ca 220 gram.

Slitage, gravyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längsta längd ca 13 cm.
Total vikt ca 220 gram.

Slitage, gravyrer.

Antal besök: 532