CARLOS R PEBAQUÉ. Vas i konstglas. Sjöhyttan, Sweden. Signerad och daterad -92.

41821. CARLOS R PEBAQUÉ. Vas i konstglas. Sjöhyttan, Sweden. Signerad och daterad -92.

Höjd 21 cm.

Mindre repor på undersida.

Carlos R Pebaqué (Född 1950)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 21 cm.

Mindre repor på undersida.

Carlos R Pebaqué (Född 1950)

Antal besök: 960