OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Bilfront och kvinnoben, färglitografi, signerad och numrerad 117/150.

418174. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Bilfront och kvinnoben, färglitografi, signerad och numrerad 117/150.

Bildyta 30 x 44 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 30 x 44 cm.

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 884