MATTA, Röllakan, signerad GK.

MATTA, Röllakan, signerad GK.
4181705. MATTA, Röllakan, signerad GK.

252x98 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

252x98 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 221