CHOKLADKANNA, porslin, Meissen, 1730-tal.

418078. CHOKLADKANNA, porslin, Meissen, 1730-tal.

Kanna med lock. Dekor av blommor mot vit botten. Höjd 15 cm.

Hänkel med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hänkel med lagning.

Antal besök: 1 469