IMANTS SINKA. Stilleben, olja på duk, signerad och daterad -50.

418022. IMANTS SINKA. Stilleben, olja på duk, signerad och daterad -50.

38 x 46 cm.

Något lös ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 46 cm.

Något lös ur ram.

Antal besök: 1 229