KNIV, så kallad Bowiekniv, 1900-tal.

417982. KNIV, så kallad Bowiekniv, 1900-tal.

Fällbar, längd ca. 30 cm.

Bruksslitage. Mindre spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fällbar, längd ca. 30 cm.

Bruksslitage. Mindre spricka.

Antal besök: 1 698