HÄNGSKÅP, allmoge, 1800-tal.

HÄNGSKÅP, allmoge, 1800-tal.
41797. HÄNGSKÅP, allmoge, 1800-tal.

Nyckel finns, längd 56,5, bredd 27, höjd 59 cm.

Slitage, renoverat och kompletterat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 880