SERVISDELAR, 16 st, "Blå Eld", Hertha Bengtsson, 1900-talets andra hälft.

417972. SERVISDELAR, 16 st, "Blå Eld", Hertha Bengtsson, 1900-talets andra hälft.

Tekanna
Kaffekanna
2 mjölkkannor
4 skålar
6 uppläggningsfat
Salt och pepparströare.

Ålders samt bruksslitage.
Nagg finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tekanna
Kaffekanna
2 mjölkkannor
4 skålar
6 uppläggningsfat
Salt och pepparströare.

Ålders samt bruksslitage.
Nagg finnes.

Antal besök: 640