KERAMIK, 12 delar, bland annat Lisa Larson, Upsala-Ekeby, Rörstrand.

417900. KERAMIK, 12 delar, bland annat Lisa Larson, Upsala-Ekeby, Rörstrand.

Figurin, "Dora", Lisa Larson, vaser. Kakao burk, Marianne Westman, Vas "Rubin" med mera.

Nagg, slitage. "Dora", Lisa Larson med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 164