HÄNGE, 18k guld med camé, 1900-tal.

417841. HÄNGE, 18k guld med camé, 1900-tal.

Hänge med camé. stämplad ccc, 18k samt svensk kontrollstämpel
Höjd 3,7 cm, vikt ca 3,57 gram, vikten avser hela smycket.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 918