BILSKATTEMÄRKEN OCH RADIOLICENSER, parti, 1900-tal.

4178311. BILSKATTEMÄRKEN OCH RADIOLICENSER, parti, 1900-tal.

Ett parti med bilskattemärken och radiolicenser.

Varierat bruksslitage.

Tema

Supersamlaren Per-Johan Weidolf: Del 5

Gör en kostnadsfri värdering!

Varierat bruksslitage.

Tema

Antal besök: 327