RING, platina med odlad pärla samt 6 briljantslipade diamanter, Stockholm, 1936.

417828. RING, platina med odlad pärla samt 6 briljantslipade diamanter, Stockholm, 1936.

Ring med pärla samt tre briljanter på vardera sida
Storlek 17 mm, vikt ca 2,06 gram.

Repor samt otydliga stämplar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor samt otydliga stämplar.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 950