VITRINSKÅP, 1900-tal.

VITRINSKÅP, 1900-tal.
41781. VITRINSKÅP, 1900-tal.

Mahogny med tre hyllor i glas. Längd 90, bredd 30, höjd 160 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
41781. VITRINSKÅP, 1900-tal.

Brukslitage.

Antal besök: 922