MÄRKLIN skala 0. 5 vagnar.

MÄRKLIN skala 0. 5 vagnar.
417784. MÄRKLIN skala 0. 5 vagnar.

Skala 0.

Smärre skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skala 0.

Smärre skador och slitage.

Antal besök: 1 305