MÄRKLIN ånglok G 800.

417772. MÄRKLIN ånglok G 800.

H0 växelström.

Skador och lagning. Fungerar med relä behölver justeras.

Gör en kostnadsfri värdering!
417772. MÄRKLIN ånglok G 800.

H0 växelström.

Antal besök: 2 048