MATSKEDAR, 6 st. Silver, "Haga", JLH, Stockholm, 1900-tal.

417740. MATSKEDAR, 6 st. Silver, "Haga", JLH, Stockholm, 1900-tal.

Matskedar med längden 18,8 cm
Vikt ca 229 gram.

Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Matskedar med längden 18,8 cm
Vikt ca 229 gram.

Repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 573