MARTIN WICKSTRÖM. "No country".

4176813. MARTIN WICKSTRÖM. "No country".

Olja på duk, 55 x 110 cm. Oramad. Signerad Martin Wickström och daterad 2012. Med dedikation a tergo "Till vännen Rolle från Martin feb -13".

Visst ytsmuts.

Tema

Lilla Kvalitén

Gör en kostnadsfri värdering!

Visst ytsmuts.

Tema

Lilla Kvalitén

Antal besök: 956