LJUSKRONA, gulmetall samt prismor, 1900-talets andra hälft.

417630. LJUSKRONA, gulmetall samt prismor, 1900-talets andra hälft.

6 ljuspunkter och 6 ljusarmar.
Diameter 56, höjd exklusive kedja 55 cm.

Smärre slitage samt ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 798