SAMLARTALLRIKAR MEISSEN 2 st.

SAMLARTALLRIKAR MEISSEN 2 st.
4176202. SAMLARTALLRIKAR MEISSEN 2 st.

Landskapsmotiv med guldkant runt
Diameter: 17,5 cm
Numrerade:58 och 259
Stämplade.

Gott skick inga synliga sprickor eller nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter: 17,5 cm
Numrerade:58 och 259
Stämplade.

Antal besök: 181