Tekanna, tenn, Sheffield, England. Ljusstakar, ett par, nysilver, gustaviansk stil, GAB. Ljusstakar, 1 par, nysilver, GAB. Kaffekanna, nysillver, svärtat handtag. Höjd ca 12-24 cm.
Slitage, Tekanna med lagning. Kaffekanna med bucklor. Ett par ljuysstakar med graverat monogram.