NETSUKE, buxbom, "Kappa", signerad, Yoshikawa EDO perioden 1850-1900-talet.

417538. NETSUKE, buxbom, "Kappa", signerad, Yoshikawa EDO perioden 1850-1900-talet.

Monster on Clam
höjd 4 cm, 4,3 x 5,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Monster on Clam
höjd 4 cm, 4,3 x 5,5 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 989