4175325. Soffbord/soffbord av travertin, 1970-tal.
Soffbord/soffbord av travertin, 1970-tal, rektangulär bordsskiva,
Mått ca.: h 43 cm, b 110 cm, djup 60 cm.
Åldersanpassade tecken på användning och gnidning, partiella repor och stötar, sprickor i tätningen.