MUNSTYCKEN, 3 st, för clarinett samt tillbehör, 1900-tal.

417524. MUNSTYCKEN, 3 st, för clarinett samt tillbehör, 1900-tal.

Munstycken märkta Henri Selmer Paris.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 741