BARSKÅP, mahogny, 1900-talets mitt.

417507. BARSKÅP, mahogny, 1900-talets mitt.

Höjd 117, längd 83, djup 43 cm, med belysning, speglar på insida.

Bruksslitage, liten fanérskada.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 686