BORD, teak, 1950/60-tal, med underhylla.

4174833. BORD, teak, 1950/60-tal, med underhylla.

Höjd ca 54, 58 x 40 cm.

Bruks- och åldersrelaterad slitage, märken, repor, smärre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 54, 58 x 40 cm.

Antal besök: 273