HW KLEIN, sideboard, Bramin, Danmark 1960-tal.

4174687. HW KLEIN, sideboard, Bramin, Danmark 1960-tal.

höjd ca 79, 185x45 cm.

Slitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd ca 79, 185x45 cm.

Slitage, märken.

Antal besök: 834