stående skrivbord.

stående skrivbord.
4174385. stående skrivbord.

Stående skrivbord av trä
Mått ca.: Höjd 120 cm, B 108 cm, djup 50 cm.

Åldersanpassat tillstånd med tecken på slitage, repor, gnidning. gupp.

Gör en kostnadsfri värdering!
4174385. stående skrivbord.

Stående skrivbord av trä

Antal besök: 162