KAKSKÅLAR, 6 st, nysilver, 1900-talets första hälft.

417344. KAKSKÅLAR, 6 st, nysilver, 1900-talets första hälft.

Diameter 26 till 27 cm.
Högsta höjd ca 32 cm.

Slitage metall, skada högsta skålen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 26 till 27 cm.
Högsta höjd ca 32 cm.

Antal besök: 891