PETER DAHL. Stående modeller, färglitografi.

4173315. PETER DAHL. Stående modeller, färglitografi.

Signerad, numrerad 396/460, daterad 78, ca 36x27 cm (59x49).

Peter Dahl (1934–2019)

Tema

Modellerna i konsten

Gör en kostnadsfri värdering!

Peter Dahl (1934–2019)

Tema

Modellerna i konsten

Antal besök: 554