STOL, teak, 1950/60-tal.

STOL, teak, 1950/60-tal.
4173296. STOL, teak, 1950/60-tal.

sitthöjd ca 44, totalhöjd 80 cm.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 234